Jdi na obsah Jdi na menu
 


Prohlédněte si všechny magické obrazy v sále.No nejsou přímo kouzelné???Já jsem Rozza a budu Vás dnešní den provádět v této komnatě.Vidíš každý obraz se může pohybovat,ale máme tu i ty které se snaží zaujmout jen jedinou pozu ale nakonec se stejně za čas pohnou.No nic začneme s prohlídkou.

Mono Liso kdo Vám dal tu žvýkačku????No to je teda úroveň.Lidičky prosím berte mě váženě a nedotýkejte se těch obrazů vy nevíte kolik stály???Pokračujeme v prohlídce.

Vidíte to umělecké dílo to je nádhera že????Já osobně bych to nikdy nenakreslila...Hmmm mám pocit že mě ten obraz pozoruje!!!

Malování na hedvábí je velmi těžké ale výsledek stojí určitě za to.Příkladem je tento obraz ktarý tu máme teprve týden...Sami se podívejte na ty detajli......Ohhhhh jaká nádhera

Tento obraz je od stejného umělce a je stajně skvostný jen se podívej jak ty barvy ladí a jaké úžasné vzory,pocity a nálady nám může tento obraz nabídnout.Stačí se umět dívat.

Dostáváme se k portrétům a tohle je např. portrét Buclaté dámy.Je až moc temperamentní,přecitlivělá a strašně ráda hlasitě a falešně zpívá...No posuďte sami takovýhle obraz by jste chtěli vlastnit bo ne??

 

Tohle je prozatím vše a těšíme se na další návštěvu s větším počtem obrazů.Rozza

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář